Emilia Käsitöö

www.emicraft.com

Loodussõbralik polümeersavikunstnik

“Kuidas olla roheline polümeersavikunstnik?

Teie ateljees ei tohiks ühtegi polümeersavi tükki raisku minna. Absoluutselt kogu toores savi on taaskasutatav. Mina sorteerin oma ülejäägid värvide kaupa ja kasutan neid hiljem orgaanilise väljanägemisega cane’ide valmistamisel (katke oma savi (ka ülejäägid) millegagi või hoidke seda karbis, et vältida tolmu ja karvade sattumist savile).

Muda? Mis saab siis, kui olete seganud palju värve omavahel kokku ja olete saanud midagi ebamäärast? Ärge kartke, seda savi saab kasutada helmeste või skulptuuride “põhjaks”. Untsuläinud savi võib katta cane’i viilude ja värvide akrüülvärvidega.

Kõik minu koledad helmed ja projektid rändavad laste kätte, kes kasutavad neid oma loomingus. Kas teil on kuhjunud helmeid, mida te nähtavasti kunagi ei kasuta? Annetage need kohalikku kooli või pühapäevakooli õpetajale.

Olge ettevaatlikud – küpsetage oma savi spetsiaalselt selle jaoks mõeldud ahjus hea ventilatsiooniga ruumis. Ärge laske savi kõrbema. Peske käsi peale seda, kui olete saviga töötamise lõpetanud või kasutage kummikindaid.

Ja, kuulge! Kes teist poleks katnud saviga mõnd karpi? See on roheline teguviis! Sa tood prügi koju ja teed sellest midagi kasulikku ja ilusat.

Polümeersavikunstnikud kasutavad kodusolevaid asju ja dekoreerivad neid saviga ja nad on teinud seda juba aastaid. Nad annavad nendele esemetele uue elu ja see tähendab, et prügimäel on juba palju vähem asju.”

Leitud ja tõlgitud siit: http://polymerclay.craftgossip.com/earth-friendly-ways-with-polymer-clay/2008/04/22

24 aprill, 2008 - Posted by | arvamused, huvitavat, polümeersavi

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: