Emilia Käsitöö

www.emicraft.com

Tembelda oma nimi polümeersavisse.

Polymer Clay Central postitas just ühe hea õpetuse sellest, kuidas polümeersavist erinevaid templeid teha (Kathy Canuel). Kui te olete soovinud lisada personaalsele kingitusele saaja nime või kirjutada oma nimi äsja valminud polümeersavist esemele või lihtsalt säästa spetsiaalsete templite pealt raha, siis see õpetus on just teile.

Kõigepealt uuristab Kathy väljavalitud sõna peegelpildis polümeersavile, seejärel katab ta piirjooned savipritsi abil pressitud polümeersavist vorstikestega. Kui te pole oma käekirjast vaimustatud (või sellest, et sõna tuleb peegelpildis kirjutada), võite alustada pildi ülekandmisest TLS abil.

Vaadake, et pilt poleks peegelpildis. Pildi ülekanne ei pea olema väga korralik, kuna see on teile vaid abivahendiks. Järgige sedasama tehnikat, mida kasutasin selles videos. Ma küpsetasin savist lehe ära, et sellega oleks kergem töötada, siis lisan TLS’i kihi. TLS meetaoline koostis hoiab savist vorstikesed omal kohal, mis teeb pildi/sõna liinipidi järgimise lihtsamaks. Kui olete oma tööga rahul, kontrollige sõna peegli abil, seejärel järgige Kathy juhendit, et lisada templile kena käepide ja küpsetage kogu kupatus.

Otsite veel vahendeid, millega saaks sõnu polümeersavile kanda? Siin on paar asja, mida võiksite proovida:

Kasutage templeid. Kui teil on komplekt kummist tähtede templeid, võite neid kasutada polümeersavil, et kirjutada mis iganes sõna soovite.

Kasuta makarone. Keetmata tähestikumakaronid on väga hea suurusega, neid saab kasutada väga paljudes projektides. Ja neil on hea omadus, neid saab küpsetada ahjus polümeersavisse vajutatuna, ilma et nendega midagi juhtuks. Tahaksin teid hoiatada, et õigete tähtede välja õngitsemine on vaeva nõudev töö.

Kasutage TLS’d. Jeanne Art for the Heart’ist kasutab vedelat polümeersavi ja savipritsi abil pressitud vorstikesi, et luua originaalseid ja omapäraseid templeid. Hea asi nende juures on see, et neid saab koos saviga läbi pastamasina lasta, et tekiks parem kujutis.”

Nähtud ja tõlgitud siit: CraftyGoat

Advertisements

3 märts, 2008 - Posted by | õpetused, huvitavat, käsitöö, kunstnikud, polümeersavi | , , , , , , , , , ,

1 kommentaar »

  1. […] 13 March, 2008 by Kati “Polümeersavi juures meeldib mulle see, et tal on võime muutuda ükskõik milleks. Eriti meeldib mulle see, kuidas ta suudab imiteerida naturaalseid materjale, näiteks kive. Täna ma näitan teile kolm erinevat materjali, mida saate segada polümeersavile, et valmistada “võlts”kive, mida saate kasutada ehete valmistamisel või selleks, et tembeldada sinna oma nimi. […]

    Pingback-viide kirjutas 3 moodust, kuidas valmistada kiviimitatsioone « Emilia Käsitöö | 13 märts, 2008 | Vasta


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: